Kociak z miotu F szuka domu

GZIK Felis de Nieve*PL, syberyjski kocurek czarny pręgowany z bielą, posiadacz puchatych białych łap, wielkiego, różowego serduszka szuka swojej idealnej pyry 🙂 Pyra to człowiek, który codziennie poświęci mu czas na zabawę wędką, przytulanki na kanapie i pogawędki. Pyra dla Gzika zrobi wiele, na przykład eksmitując kwiatki z połowy każdego parapetu, by kotek mógł prowadzić obserwacje ornitologiczne i pilnować bezpieczeństwa dzielnicy 😉

kocięta syberyjskie Poznań


Gzik bardzo chętnie zamieszkałby z kotem, który jest otwarty na towarzystwo i możliwość zabawy. Choć nie miał kontaktu z psem, jest kociakiem otwartym i nielękliwym, zatem pies dobrze ułożony może być jego super kompanem do zabaw. Kociak nie miał do czynienia z małymi dziećmi.
W stosunku do ludzi jest bardzo kontaktowy. Bardzo, bardzo. To taki kot-szalik, który wtuli się i skutecznie odseparuje Cię od telefonu. Często przybiega na zawołanie, szczególnie, gdy się go spyta: “co ty tam kombinujesz?” 😉 Ma genialny charakter, jest bardzo rozmruczany i przytulaśny.

Rodzice Gzika mają ujemne testy na FIV (wirus kociego niedoboru immunologicznego), FeLV (wirus kociej białaczki), prawidłowe echa serca (HCM) i dobre zdrowie. Oboje są bardzo przyjacielscy, miziaści i pozytywnie nastawieniu do kontaktu z człowiekiem, nawet nieznanym.

Gzik jest zaszczepiony i posiada ujemny wynik badania parazytologicznego kału. Jest zachipowany, ma książeczkę zdrowia oraz rodowód Felis Polonii (FIFe), uznawany na całym świecie. Jest już wykastrowany.
Urodził się 17 lutego 2021 roku (Dzień Kota). Rozwój kociaka na zdjęciach od urodzin do chwili obecnej i filmy z jego codziennego życia zobaczysz na instagramie mojej hodowli oraz na Facebooku.
UWAGA, kontakt poprzez wypełnienie ankiety, która znacznie przyspieszy i usprawni proces rekrutacji na opiekuna Gzika: 

ankieta 

Po przeczytaniu Twojej ankiety wyślę Ci maila z odpowiedzią na Twoje pytania i nastąpi dalszy etap rekrutacji. Metą tej drogi jest dobre dopasowanie tego konkretnego kociaka, którego znam od podszewki, do najlepszego możliwego domu, który będzie dla niego idealnym opiekunem. Na pytania w ankiecie odpowiadaj szczerze, szeroko i na podstawie wyłącznie własnej wiedzy 🙂

Zanim się ze mną skontaktujesz w sprawie Gzika, upewnij się, że każdy domownik wyraził zgodę na kota oraz że masz miejsce w comiesięcznym budżecie na takie wieloletnie zobowiązanie. Codzienne utrzymanie kotka kosztuje (100-300zł/m-c, zależy czym się karmi), a poza tym są koszty rutynowych kontroli weterynaryjnych (badanie krwi i moczu co 6 miesięcy i okazjonalne USG) oraz ewentualnego leczenia w razie jakiejkolwiek choroby. Kot to wydatek.
Gzik mieszka w Poznaniu.

Po adopcji służę Ci merytoryczną radą i wsparciem na każdym etapie życia kociaka. Pomogę dobrać żywienie, akcesoria i podpowiem co zrobić, by kot był szczęśliwy i żył długo w dobrym zdrowiu.

Dodaj komentarz